Winnaars sinds 1965

Winnaars Abdijcross sinds 1965
 
Mannen
1965 Jos Scheijen, Unitas
1966 Jos Scheijen, Unitas
1967 Gaston Heleven, Hasselt (B)
1968 René Kilburg, Luxemburg
1969 Hans van Engeland, Unitas
1970 No op den Oord, Kimbria
1971 No op den Oord, Kimbria
1972 Edmond van Hauwenis, Boom AC (B)
1973 No op den Oord, Kimbria
1974 Cor Vriend, PSV
1975 Roger Clark, Afcent Striders RC
1976 Cor Vriend, PSV
1977 Karel Lismont, RFC Luik (B)
1978 Ray Crabb, Afcent Striders RC
1979 Tonny Luttikhold, ASV Eibergen
1980 Peter Rusman, Unitas
1981 Tonny Luttikhold, ASV Eibergen
1982 Wolf-Dieter Poschmann, Wattenscheid (D)
1983 Cor Lambregts, Unitas
1984 Karel Lismont, RFC Luik (B)
1985 Michel Franssen, Unitas
1986 Tonny Dirks, De Keien
1987 Tony Meijers, MAC Dilsen (B)
1988 Max van Wersch, Achilles Top
1989 Roger Jaspers, Unitas
1990 Marc Jaspers, Unitas
1991 Theo van den Abeele, België
1992 Alex Persoons, WAC Genk (B)
1993 Evert Gielen, Achilles Top
1994 Heinz Bernd Burger, Dld
1995 Woldeslessa Milkessa, PSV
1996 Fransua Woldemariam, Achilles Top
1997 Theo van den Abeele, België
1998 Julius Gidabuday, Tanzania
1999 Joeri Schoffelen, AVT (B)
2000 Dogne Alemu, Ethiopië
2001 Berhane Gebremeskel, Atla (B)
2002 Berhane Gebremeskel, Atla (B)
2003 Nelson K Birgen, Kenia
2004 Jan Havlicek, Tsjechië
2005 Patrick Stitzinger, Pegasus
2006 Roger Smeets, Caesar
2007 Roger Smeets, Caesar
2008 Hassan Mahboub, Bahrein
2009 Abdelhadi El Hachimi, Marokko
2010 Abderrahim El Asri, Marokko
2011 Abderrahim El Asri, Marokko

2012 Khalid Choukoud, Haag Atletiek
2013 Amos Mitei Kenia
2014 Titus Mbishei Kenia
2015 Khalid Choukoud Haag Atletiek
2016 Dame Tasama België

 
Vrouwen
1965 geen vrouwenloop
1966 geen vrouwenloop
1967 Maria Gommers, Unitas
1968 Maria Gommers, Unitas
1969 Maria Gommers, Unitas
1970 Gertrud Theissen, ASV Köln
1971 Greet Steenbakkers, Fortuna´67
1972 H.Verbeek, Duffel AC (B)
1973 Lia de Poorter, Achilles Top
1974 Claire Spauwen, Achilles Top
1975 Claire Spauwen, Achilles Top
1976 Claire Spauwen, Achilles Top
1977 Paëvi Roppo, LG Jägermeister Bonn (D)
1978 Maria Rittes, LAC Rex Zürich (Zw)
1979 Carla Beurskens, Festina
1980 Claire Spauwen, Achilles Top
1981 Martina Krott, Alemannia Aachen (D)
1982 Gudrun Schulz, Bell. Rhede (D)
1983 Sabine Schnuch, Bayer Uerdingen (D)
1984 Ines Maiwald, LG Keppelberg (D)
1985 Birgit Knopf, Alemannia Aachen (D)
1986 Ines Maiwald, LG Kappelberg (D)
1987 Jacky Winkelman, Achilles Top
1988 Jacky Winkelman, Achilles Top
1989 Annie van Stiphout, LG Deurne
1990 Carlien Harms, Sparta
1991 Hanne Demeij, Vital Antwerpen (B)
1992 Vivian Ruijters, Unitas
1993 Vivian Ruijters, PSV
1994 Ludmilla Afonjuschkina, Wit-Rusland
1995 Vivian Ruijters, PSV
1996 Ine Jaspers, AVT (B)
1997 Isabelle Sluysmans, RFC Luik (B)
1998 Wilma Rusman, Unitas
1999 Vivian Ruijters, Zuidwal
2000 Isabelle Sluysmans, RFC Luik (B)
2001 Anjolie Wisse, Sprint
2002 Daphne Panhuysen, Cifla
2003 Jematia Chemaringo, Kenia
2004 Barbara Kuncoca, Tsjechië
2005 Maud Golsteyn, Maastricht
2006 Marijke Krutzen, STAP
2007 Lara Klaassen, STB
2008 Isabelle Sluysmans, RFC Luik (B)
2009 Isabelle Sluysmans, RFC Luik (B)
2010 Ellis Jacobs,STB
2011 Lotte Jacobs, HAC

2012 Malisa Ndunge, Kenia
2013 Maureen Koster AV '47
2014 Virginia Nyambura Kenia
2015 Ayele Zewdnesh Ethiopië 
2016 Veerle Dejaeghere België